Drużyna Wielkiej Brytanii na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2021

Kobiety:

100m: Imani-Lara Lansiquot (Steve Fudge, Sutton & District)

200m: Beth Dobbin (Leon Baptiste, Edinburgh)

400m: Yasmin Liverpool (Stewart Marshall, Coventry)

800m: Adelle Tracey (Craig Winrow, Guildford and Godalming)

1500m: Erin Wallace (Andy Young, Giffnock North)

3000m: Amelia Quirk (Mick Woods, Bracknell)

5000m: Beth Kidger (Joel Kidger, Brighton Phoenix)

3000m z przeszkodami: Aimee Pratt (Vicente Modahl, Sale Harriers Manchester)

100m przez płotki: Alicia Barrett (Benke Blomkvist, Chesterfield)

400m przez płotki: Jessie Knight (Marina Armstrong, Windsor Slough Eton and Hounslow)

Skok wzwyż: Emily Borthwick (Fuzz Caan, Wigan & District)

Skok o tyczce: Molly Caudery (Stuart Caudery, Thames Valley)

Skok w dal: Lucy Hadaway (Matt Barton, City of York)

Trójskok: Naomi Ogbeta (Tom Cullen, Trafford)

Pchnięcie kulą: Sophie McKinna (Mike Winch, Great Yarmouth)

Rzut dyskiem: Jade Lally (Zane Duquemin, Shaftesbury Barnet)

Rzut młotem: Jessica Mayho (John Pearson, Birchfield)

Rzut oszczepem: Freya Jones (David Callaway, Newham & Essex Beagles)

4x100m: Beth Dobbin (Leon Baptiste, Edinburgh), Desiree Henry (Mike McFarlane, Enfield & Haringey), Amy Hunt (Joe McDonnell, Charnwood), Imani-Lara Lansiquot (Steve Fudge, Sutton & District), Bianca Williams (Enfield & Haringey)

4x400m: Emily Diamond (Benke Blomkvist, Bristol & West), Yasmin Liverpool (Stewart Marshall, Coventry), Lina Nielsen (Rana Reider, Shaftesbury Barnet), Ama Pipi (Linford Christie, Enfield & Haringey), Hannah Williams (Glyn Hawkes, Herts Phoenix)

Mężczyźni:

100m: Ojie Edoburun (Steve Fudge, Shaftesbury Barnet)

200m: Andrew Morgan-Harrison (Alex O’Gorman, Kingston upon Hull)

400m: Cameron Chalmers (Matt Elias, Guernsey)

800m: Jake Wightman (Geoff Wightman, Edinburgh)

1500m: Archie Davis (Joel Kidger, Brighton Phoenix)

3000m: Tom Anderson (Andrew Hobdell, Bingley)

5000m: Tom Mortimer (Christopher Brown, Stroud)

3000m z przeszkodami: Phil Norman (Tomasz Plibersek, Woodford Green Essex Ladies)

110m przez płotki: David King (Tim O’Neil, City of Plymouth)

400m przez płotki: Alastair Chalmers (Matt Elias, Guernsey)

Skok wzwyż: William Grimsey (Fuzz Caan, Woodford Green Essex Ladies)

Skok o tyczce: Charlie Myers (Chris Boundy, Birtley)

Skok w dal: Jacob Fincham-Dukes (Zivile Pukstiene, Leeds City)

Trójskok: Nathan Douglas (Aston Moore, Oxford City)

Pchnięcie kulą: Scott Lincoln (Paul Wilson, City of York)

Rzut dyskiem: Lawrence Okoye (John Hillier, Croydon)

Rzut młotem: Chris Bennett (Andy Frost, Shaftesbury Barnet)

Rzut oszczepem: Harry Hughes (Mark Roberson, Newham & Essex Beagles)

4x100m: Jeremiah Azu (Helen Patricia James, Cardiff), Ojie Edoburun (Steve Fudge, Shaftesbury Barnet), Jona Efoloko (Clarence Callendar, Sale Harriers Manchester), Joel Fearon (Michael Khmel, Birchfield), Sam Gordon (Matt Elias, Cardiff), Jordan Watson-Brown (Shaftesbury Barnet)

4x400m: Cameron Chalmers (Matt Elias, Guernsey), Alex Haydock-Wilson (Michael Baker, Windsor Slough Eton and Hounslow), Michael Ohioze (Dan Tomlin, Shaftesbury Barnet), Andrew Morgan-Harrison (Alex O’Gorman, Kingston upon Hull), Jamal Rhoden-Stevens (Donovan Reid, Shaftesbury Barnet), Rabah Yousif (Carol Williams, Newham and Essex Beagles)

OFICJALNI PARTNERZY

Partner Nadawczy

Oficjalny Dostawca

partner cyfrowy

Instytucje Publiczne

Partnerzy Narodowi

Partnerzy

Partnerzy medialni

Dostawcy

PL
PL EN
Skip to content